top of page

    2004 yılında yurtiçi ve yurtdışı projelere her türlü tesisat malzemesi satışı için kurulan Polifit satışını gerçekleştirdiği ürünlere yönelik teknik destek sağlamanın yanında projelerin oluşumu aşamasında hizmet verdiği firmalara yetkin mühendis kadrosuyla danışmanlık desteği de sağlamaktadır. Geniş uygulama alanı olan ve hergün daha hızlı çözümlere ihtiyaç duyan mekanik tesisat sektöründe tedarik süreçlerinin kısaltılması , sorunlara farklı bakış açışıyla çözüm getirilmesi ve özellikle plastiğin uygulama alanlarının daha iyi anlatılması konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

    Günümüz teknolojisi sayesinde içme suyu, doğalgaz, kanalizasyon, arıtma sistemleri ile deniz deşarj hatları ve kimyasal tesislerde plastik esaslı ürünler yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu alanlarda en sık kullanılan PE boru tedariki ile PE ek parça, PE depo, PE rögar, PE muayane bacaları ve PE kimyasal tankların üretimi ile Polifit sektöre öncülük eden firmaların başında gelmektedir.

     Taleplere hızlı cevap verme , imalattan uygulamaya kadar iş takibi ve her alanda kalite öncelikli hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir.

Makine Mühendisi
Yıldız Teknik Üniversitesi

Bahadır YILDIRIM

bottom of page